Про продовження дії дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території м. Фастова ФО-П Бобошко Є. О.

• 14.07.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                   №

м. Фастів

Про продовження дії дозволу на розміщення

об’єктів зовнішньої реклами

на території м. Фастова

ФО-П Бобошко Є. О.

Враховуючи заяву фізичної особи – підприємця Бобошка Євгена Олександровича від 17.06.2020 р., про продовження дії Дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 22.05.2015р. № 109, рекомендації комісії з організації торгівлі, розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території м. Фастів від 23.06.2020 року  та з метою значного підвищення рівня зовнішнього дизайну міського середовища, вулиць, площ  та архітектурних ансамблів міста при розміщенні реклами, на підставі Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 31.08.2017 р. № 309 «Про затвердження «Порядку видачі дозволу на розміщення обєктів зовнішньої реклами на території міста Фастова»,  керуючись п.п.13, п. а, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської   міської ради вирішив:

1. Продовжити фізичній особі – підприємцю Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами від 22.05.2015р. № 109  за адресою: вул. Соборна, 41/1, м.Фастів,  терміном  на п’ять років.
  2. Відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів виконавчого комітету Фастівської міської ради внести зміни в Додаток до договору від 22.05.2015р. № 109 в частині розрахунку оплати за розміщення зовнішньої реклами в зв’язку із зміною форми рекламного засобу.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                          М. В. Нетяжук