Про продовження строку дії договору №17 від 20.06.2014 року на перевезення  пасажирів автомобільним транспортом на міському автобусному маршруті загального користування №5 «Привокзальна площа – вул. Європейська» (графік №2)

• 26.04.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 23.04.2019                                                                                                                    № 217

м.Фастів

Про продовження строку дії договору №17

від 20.06.2014 року на перевезення  пасажирів

автомобільним транспортом на міському

автобусному маршруті загального користування

№5 «Привокзальна площа – вул. Європейська»

(графік №2)

З метою забезпечення належної організації перевезення пасажирів на міському маршруті загального користування №5 «Привокзальна площа –              вул. Європейська» (графік №2), прийнявши до уваги заяву ФОП Свириденка Б.І. від 22.03.2019 року щодо продовження строку дії договору №17 від 20.06.                    2014 року на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському автобусному маршруті загального користування №5 «Привокзальна площа – вул. Європейська» (графік №2), відповідно до вимог ст.44 Закону України «Про автомобільний транспорт», абз.2 та 4 п.29 Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 «Про Затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», керуючись пп.12 п.а ч.І ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішеннями виконавчого комітету Фастівської міської ради від 19.02.2018 року №95 «Про здійснення функцій робочого органу по проведенню конкурсу на право пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування» та від 16.03.                 2018 року №159 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 24.01.2018 року №29 «Про затвердження типової форми договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування», виконавчий комітет вирішив:

1. Продовжити строк дії договору №17 від 20.06.2014 року на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському автобусному маршруті загального користування №5 «Привокзальна площа – вул. Європейська» (графік №2) ФОП Свириденку Б.І. терміном на один рік.
  2. 2. Встановити граничний тариф на перевезення пасажирів на вищезазначених маршрутах згідно рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів».
  3. Сектору торгівлі та транспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради підготувати додаткову угоду до договору про організацію перевезень пасажирів на вищезазначеному маршруті з урахуванням безкоштовного перевезення пільгових категорій громадян згідно чинного законодавства.
  4. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б..

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук