• 30.07.2020

РІШЕННЯ

Від   24.07.2020                                                                                № 346

Про продовження терміну дії Договору позички майна

Комунального некомерційного підприємства Фастівської

міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної

(медико-санітарної) допомоги» у безоплатне користування

(позичку) Комунальному  некомерційному  підприємству

Фастівської районної ради  «Фастівська центральна районна лікарня»

Враховуючи лист  Комунального некомерційного  підприємства Фастівської районної ради  «Фастівська центральна районна лікарня» від 10.07.2020р. за  № 01-06-733, діючи у відповідності ст. 78, 135, 136, 137 Господарського кодексу України, п.п.1.а. ст.29, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії Договору позички рухомого майна , а саме 42 персональних комп’ютери в комплекті – Impression Багатофункціональний пристрій – SAMSUNG SL- M2070,  Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» у безоплатне користування (позичку) Комунальному  некомерційному  підприємству Фастівської районної ради  «Фастівська центральна районна лікарня», терміном на один рік .

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  міського голови  Давиденко О.П.

Міський голова                                                                                               М.В.Нетяжук