Про проведення аудиту фінансового та відповідності КНП ФМР “Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги”

• 05.09.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    02/09/2019                                                                                                                                          № 288од

Про  проведення аудиту

фінансового та відповідності

КНП ФМР “Фастівський міський

Центр первинної медичної

(медико-санітарної) допомоги”

Відповідно до п. 1.1 Плану роботи відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради на ІІ півріччя 2019 року, керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.3.1, 5.1 Положення про відділ внутрішнього фінансового контролю та аудиту, затвердженого рішенням Фастівської міської ради від 29.01.2016 №23-VIII-VII:

1. Начальнику відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради Свириденко Н.О. та головному спеціалісту відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради Рачок О.В. провести аудит фінансовий та відповідності КНП ФМР “Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” за період 2017 та завершений звітний період 2019 року.
  2. Термін проведення аудиту з 03.09.2019 по 15.10.2019
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                        М.В.Нетяжук