Про проведення Дня фізичної культури та спорту

• 08.09.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   08.09.2020                                                                                                                        №   230 од

Про проведення Дня фізичної культури та спорту

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94 «Про День фізичної культури і спорту», з метою підвищення рівня фізичної культури вихованців та активізації роботи з питань формування здорового способу життя підлітків, приуроченого до Дня фізичної культури та спорту, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення Дня фізичної культури та спорту згідно з Додатком 1.
  2. Затвердити заходи з проведення Дня фізичної культури та спорту згідно з Додатком 2.
  3. Відділам, структурним підрозділам та службам виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити безумовне виконання зазначеного плану заходів.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                 М. В. Нетяжук

міського голови

від _08.09. 2020р.  №_230 од

СКЛАД

Організаційного комітету з проведення загальноміських заходів з нагоди відзначення в м. Фастові Дня фізичної культури та спорту в 2020 році

Давиденко Олена Павлівна заступник міського голови з гуманітарних питань, голова організаційного комітету
Сіляк Вадим Володимирович головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури та спорту, секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету

Авксентюк Тетяна Володимирівна начальник відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ;

Савченко Наталія Миколаївна

начальник управління культури, молоді та туризму;
Єриш Наталія Леонідівна

начальник управління освіти;
Свириденко Борис Іванович

Директор ДЮСШ управління освіти;
Скиданенко Андрій Володимирович

начальник відділу з питань фізичної культури та спорту;
Шевчук Ігор Володимирович

Директор СК «Машинобудівник»;
Хрещенюк Святослав Анатолійович Директор ДЮСШ «Локомотив»

Керуючий справами                                                                    Л.О. Тхоржевська

до розпорядження міського голови

№_230 од_ від 08.09.2020  року

ЗАХОДИ

з проведення загальноміських заходів з нагоди відзначення в м. Фастові

Дня фізичної культури та спорту в 2020 році

Назва заходу Дата та місце проведення Відповідальні особи
1. Підготувати та провести засідання організаційного комітету по підготовці та проведенню в м. Фастові Дня фізичної культури та спорту 04.09.2020 р.

15:00 год.

Давиденко О.П.

Скиданенко А.В.

2. Запросити спортивні колективи, громадські організації, депутатів міської ради, представників органів самоорганізації населення на заплановані заходи. до 09.09.2020 р. Сіляк В.В.
3. Підготувати вітання жителям міста з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту до 04.09.2020 р. Сіляк В.В.
4. Організувати музичне оформлення та апаратуру 11.09.2020 р.

Актова зала будинку рад

Безкровна І.В.
5.

Надати для проведення урочистостей святкового заходу актовий зал будинку рад 11.09.2020 р.

Сірченко Л.В.
6. Провести урочисті заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту з показовими виступами артистів 11.09.2020 р.

Актова зала будинку рад

Скиданенко А.В.

Сіляк В.В.

Савченко Н.М.

7. Висвітлити проведення заходів з підготовки та відзначення в м. Фастові  Дня фізичної культури та спорту в місцевих засобах масової інформації. до 15.09.2020 Авксентюк Т.В.
8. Відзначити вчителів фізичної культури, найкращих спортсменів міста грошовою премією та цінними подарунками 11.09.2020 р. Скиданенко А.В.
9. Витрати, пов’язані з організацією з підготовки та відзначення в м. Фастові  Дня фізичної культури та спорту оплатити за рахунок коштів, виділених відділу з питань молоді та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282. Вересень 2020 р. Скиданенко А.В.

Керуючий справами                                                                    Л.О. Тхоржевська