Про проведення командно-штабного тренування з органами управління та силами цивільного захисту Фастівської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області.

• 01.08.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 01.08.2019                                                                                        № 260од

м. Фастів

Про проведення командно-штабного тренування

з органами управління та силами цивільного захисту

Фастівської міської ланки територіальної

підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області.

У відповідності до статті 92 Кодексу цивільного захисту України, Порядку
підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 року № 443, п.12 Плану основних заходів цивільного захисту Київській області на 2019 рік, та
на виконання «Плану основних заходів цивільного захисту міста на 2019 рік», з метою опрацювання порядку спільних дій органів управління цивільного захисту, підприємств життєзабезпечення, керівників об’єктів господарювання міста щодо захисту населення міста у разі виникнення надзвичайних ситуацій, та порядку дій  органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при переведенні з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період, підтримання підвищеної готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на можливі надзвичайні ситуації щодо дій в умовах ускладнення обстановки та в особливий період, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Підготувати та провести у період з 20 серпня 2019року командно-штабне тренування Фастівської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (далі – ЄДСЦЗ): на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період».
  2. Керівництво командно-штабного тренування в складі:

– керівник тренування – голова міської комісії з питань ТЕБ та НС – міський голова Нетяжук М.В.;

– начальник штабу – завідуючий сектором з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету міської ради Долгій С.О.;

–  помічник начальника штабу – провідний фахівець Фастівського РВ ГУ ДСНС України у Київській області Сугак А.С.

1. До проведення командно-штабного тренування залучити:

– Фастівську міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та комісію з питань евакуації.

– спеціалізовані служби цивільного захисту міста:

оповіщення  і зв’язку (Зозуля Е.О.), протипожежну (Калениченко О.В.), медичну (Курліковський В.В.),  охорони громадського  порядку (М’ячиков С.П.),

комунально–технічну (Савочка М.М.), інженерну (Сідоренко В.В.), енергетики (Колісник М.В.), матеріально-технічного забезпечення, торгівлі та харчування (Старушенко А.В.), транспортного і технічного забезпечення (Федун К.О.);

–  сектор з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету міської ради;

–  управління освіти виконавчого комітету міської ради;

–  управління соціального захисту населення міської ради;

– керівників ЦЗ підприємств, установ, організацій міста:

Васильківського відділення ПАТ «Київоблгаз» (Байда В.М.), Фастівський РП ПАТ АЕС «Київобленерго» (Колісник  М.В.), КП «Фастівводоканал.» (Пархоменко В.А.), КП «Фастівська ЖЕК» (Савочка М.М.), КП «Фастівтепломережа» (Бондарчук А.М.), СЛД №221 КОФ ПАТ «Укртелеком» (Зозуля Е.О.),  Фастівський МРВ ЛД ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» (Ткаченко В.І.),  КЗ КОР «КОЦЕМ та МК  Фастівська станція екстреної медичної допомоги» (Снігур С.А.), КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» (Курліковський В.В.), КНП ФРР «Фастівська ЦРЛ» (Герцун А.В.), станція «Фастів» (Грищенко І.Л.).

1. Начальникам спеціалізованих служб цивільного захисту міста, комісії з питань евакуації, керівникам підприємств, установ, організацій:

– уточнити та відкорегувати свої плануючі документи щодо цивільного захисту на особливий період (ЦЗ на ОП);

– уточнити сили і засоби, склад об’єктових формувань ЦЗ, функціональні обов’язки керівників та особового складу формувань, списки, порядок оснащення, схеми і порядок оповіщення, місце і час збору та бути готовими до виконання  теоретичних дій за призначенням.

1. Сектору з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету міської ради:

– розробити План проведення командно-штабного тренування та інші документи у відповідності до «Методичних рекомендації щодо підготовки та проведення командно-штабних тренувань», затверджених наказом ДСНС від 18.05.2017 року № 273,  і подати для затвердження керівнику тренування.

1. Фастівському РВ ГУ ДСНС України у Київській області відповідно до Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 №443, забезпечити надання методичної допомоги учасникам командно-штабного тренування у розробленні плану, рішень (пропозицій) у відповідності до тактичного завдання командно-штабного тренування.
  2. Учасникам штабного тренування:

– підготувати письмово оформлені проекти рішень (пропозицій) по організації
і виконанню заходів щодо у відповідності з тактичним завданням.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                          М.В. Нетяжук