Про проведення квартальної перевірки за 3-й квартал 2020 року наявності секретних документів, справ та інших матеріальних носіїв секретної інформації в виконавчому комітеті Фастівської міської ради

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  30.09.2020                                                                  № 259 од

Про проведення квартальної перевірки

за 3-й квартал 2020 року наявності

секретних документів, справ та інших

матеріальних носіїв секретної інформації

в виконавчому комітеті Фастівської

міської ради

Відповідно до вимог ст. 5 Закону України «Про державну таємницю»,          ст.ст. 434-439  «Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах,  органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях», затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від 18.12.2013 року № 939, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою проведення квартальної перевірки за 3-й квартал 2020 року наявності секретних документів, справ та інших матеріальних носіїв секретної інформації за всіма формами обліку в режимно-секретному органі виконавчого комітету Фастівської міської ради:

1. Утворити комісію по проведенню квартальної перевірки за 3-й квартал 2020 року наявності секретних документів, справ та інших матеріальних носіїв секретної інформації, які знаходяться за всіма формами обліку в режимно-секретному органі виконавчого комітету Фастівської міської ради у складі:

Голова комісії:   – Рудяк Т.Я.           – заступник міського голови з питань капітального будівництва

Члени комісії:    – Зикова О.Б.        – перший заступник міського голови

– Тягун О.М.                 – завідуючий сектором з питань

мобілізаційної  роботи, відповідальний РСО

1. Комісії:

2.1. Провести квартальну перевірку за 3-й квартал 2020 року наявності секретних документів, справ та інших матеріальних носіїв секретної інформації, які знаходяться за всіма формами обліку в режимно-секретному органі виконавчого комітету Фастівської міської ради.

2.2. Оформити результати квартальної перевірки Актом, який надати на затвердження міському голові до 09.10.2020 року.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук