Про проведення сертифікованого навчального заходу «Історія українського іконопису Хст.–кінець ХVІІІ ст.»

• 23.10.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  22.10.2019                                                                                                         № 340 од

Про проведення сертифікованого

навчального заходу

«Історія українського

іконопису Хст.–кінець ХVІІІ ст.»

В рамках проєкту «Педагогічна взаємодія на основі партнерських стосунків з закладами вищої освіти»,  з метою професійного розвитку педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти міста та якісної підготовки учнів старших класів до загального незалежного оцінювання з історії України, згідно плану роботи управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та КЗ «Центр інноваційних освітніх технологій», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Управлінню освіти виконавчого комітету організувати та провести 28 жовтня 2019 року сертифікований навчальний захід «Історія  українського іконопису Х–кінець ХVІІІ ст.».
  2. Затвердити план заходів по підготовці та проведенню сертифікованого навчального заходу «Історія українського іконопису Х–кінець ХVІІІ ст.» (додаток).
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Давиденко О.П.

Міський голова                                                               М.В.Нетяжук

від 22.10.2019  № 340 од

План заходів  по  підготовці та проведенню сертифікованого навчального                                     заходу «Історія українського іконопису Хст. – кін.ХVІІІ ст.»

№ п/п Заходи Відповідальний за виконання
1. Підготовка та організація заходу

Савчук М. М.
2. Забезпечення мультимедійного супроводу