Про проведення церемонії закриття футбольного сезону 2019 року

• 10.12.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 10.12.2019                                                                                                                  №  400од

Про проведення церемонії закриття

футбольного сезону 2019 року

З метою популяризації здорового способу життя та залучення молоді міста до систематичних занять спортом, поліпшення загальної фізичної форми, готовності до будь-якої спортивної ситуації, враховуючи лист голови ГО «Фастівська федерація футболу», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити склад організаційного комітету по проведенню церемонії закриття футбольного сезону 2019 року (Додаток 1).
  2. Затвердити план заходів по проведенню церемонії (додаток 2).
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко Олену Павлівну.

Міський голова                                                                 М. В. Нетяжук

№ 400од  від   10.12.2019

С К Л А Д

організаційного  комітету  по проведенню церемонії закриття футбольного сезону 2019 року

Нетяжук Михайло Володимирович

– міський голова, голова оргкомітету
Давиденко Олена Павлівна – заступник міського голови, заступник голови  оргкомітету
Члени оргкомітету:

Авксентюк Тетяна Володимирівна

– начальник відділу з питань

інформаційного забезпечення та по роботі зі ЗМІ

Козій Оксана Степанівна

– в.о. начальника загального відділу
Безкровна Ірина Володимирівна – начальник управління культури, молоді та туризму

Гутевич Юрій Станіславович – голова ГО «Фастівська міська федерація футболу»;
Єриш Наталія Леонідівна –      начальник управління освіти

Скиданенко Андрій Володимирович – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту

Сіляк Вадим Володимирович – головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури та спорту
Яценко Інна Анатоліївна –         начальник відділу управління персоналом

Заступник міського голови                                                        О.П. Давиденко

№  400од від 10.12.2019

З А Х О Д И

Щодо підготовки та проведення церемонії закриття футбольного сезону 2019 року

1. Провести  засідання  оргкомітету

10.12 2019 р.

Нетяжук М. В.

Давиденко О. П.

Скиданенко А.В.

2. Висвітлити у місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради план заходів по проведенню церемонії закриття футбольного сезону 2019 року до 10.12.2019р. Авксентюк Т.В.
3. Надати приміщення великої зали Палацу культури для проведення церемонії 11.12.2019 р. Безкровна І.В.

4. Підготувати подяки міського голови для нагородження на церемонії До 11.12.2019 р. Яценко І.А.
5. Підготувати концертні номери для церемонії До 11.12.2019 р. Безкровна І.В.

Єриш Н.Л.

6. Придбати подарунки для нагородження До 11.12.2019 р. Скиданенко А.В.
7. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням виставки оплатити за рахунок коштів, виділених відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282 КПК 1115012 грудень 2019 р. Скиданенко А.В.

Заступник міського голови                                                         О.П. Давиденко