Про проведення у місті Фастові у 2019 році заходів до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

• 28.08.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від      28.08.2019                                                                                                     №  284 од

Про проведення у місті Фастові у 2019 році

заходів до Дня пам’яті захисників України,

які загинули в боротьбі за незалежність,

суверенітет і територіальну цілісність України

Відповідно до Указу президента України від 23.08.2019 № 621/2019 “Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України”, Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 12-XXII-VII, з метою вшанування українських військових та учасників добровольчих батальйонів, які поклали своє життя за свободу і незалежність Батьківщини, сприяння утвердження патріотизму в суспільстві, виховання у молоді поваги до захисників України, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.      Провести 29 серпня 2019 року у місті Фастові заходи до Дня пам’яті захисників України,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

2.      Затвердити план заходів до Дня пам’яті захисників України,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (додаток 1).

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                             М. В. Нетяжук

№  284 од    від  28.08.2019

План заходів до Дня пам’яті захисників України,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

№ п/п Назва заходу Дата Відповідальний
1. Провести засідання оргкомітету

Серпень, 2019 р.

Нетяжук М. В.

2. Організувати та провести:

–        меморіальний захід біля пам’ятного знаку Захисникам України (вул. Соборна) за участю представників міської влади, депутатів, учасників АТО, членів родин загиблих учасників АТО, громадськості та молоді;

–        покладання квітів до місць поховань фастівчан, що загинули захищаючи територіальну цілісність України на сході нашої держави.

29.08.2019

Безкровна І. В.

3. Підготувати звернення міського голови до жителів міста з нагоди 5-ї річниці Іловайської трагедії та Дня пам’яті захисників України,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, розмістити його у місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради.

28.08.2019 Хмельницький В. М.

4. Підготувати та направити листа до правоохоронних органів та повідомити КНП ФМР ФМЦ ПМСД щодо проведення меморіального заходу.

28.08.2019.

Долгій С. О.

Костюк І. М.

5. Запросити взяти участь у заході:

–        вчителів ЗОШ;

–        представників трудових колективів підприємств, закладів, організацій та установ міста;

–        депутатів міської ради;

–        представників органів самоорганізації населення міста, громадських організацій, політичних партій;

–        учасників АТО, родини фастівчан, загиблих у зоні проведення АТО;

–         представників Фастівського козацького куреня Українського козацтва.

до 28.08.2019

Єриш Н. Л.

Алісєєнко Л. М.

Сірченко Л. В.

Рудяк Л. І.

Соловей Ю. В.

Бортовська Ж. П.

Шаповал А. В.

6. Забезпечити охорону громадського порядку та належний медичний нагляд під час проведення заходів.

29.08.2019 Долгій С. О.

Костюк І. М.

7. Забезпечити підключення звукової апаратури для проведення меморіального заходу біля пам’ятника Захисникам України до електричної мережі школи майстерності.

29.08.2019 Єриш Н. Л.
8. Надати шкільний автобус для перевезення учасників покладання квітів до місць поховань фастівчан, що загинули захищаючи територіальну цілісність України на сході нашої держави

29.08.2019 Єриш Н. Л.

9. Запропонувати релігійним громадам провести молебні за Україну, загиблих активістів Майдану, героїв АТО та український народ під час служби Божої у церквах.

Запросити священиків на меморіальний захід.

29.08.2019 Безкровна І. В.
10. Провести роботи по благоустрою та прибиранню прилеглої території до  пам’ятного знаку Захисникам України.

до 29.08.2019

Сидоренко В. В.
11. Придбати квіти для проведення меморіального заходу та для покладання до місць поховань фастівчан, що загинули захищаючи територіальну цілісність України у зоні проведення ООС.

до 29.08.2019 Безкровна І. В.

12. Сприяти громадським об’єднанням в організації проведення меморіальних, урочистих, культурно-мистецьких, військово-просвітницьких та інших тематичних заходів, присвяченим вшануванню загиблих захисників України.

Серпень-вересень, 2019 р. Безкровна І. В.

Єриш Н. Л.

13. Витрати пов’язані з проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2282.

Серпень-вересень, 2019 р. Безкровна І. В.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук