Про проведення у місті Фастові у 2019 році заходів до Міжнародно дня дитини та Дня спільних дій в інтересах дітей  

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

Від    28.10.2019                                                                                          № 351 од

Про проведення у місті Фастові у 2019 році

заходів до Міжнародно дня дитини та

Дня спільних дій в інтересах дітей

 

Відповідно до Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016  № 12-XXII-VII, Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей “Назустріч дітям” на 2018–2022 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2017 № 8-XXXV-VII, з метою забезпечення належної соціальної підтримки сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, популяризації національних сімейних традицій та цінностей,  керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.      Організувати та провести у місті Фастові протягом листопада 2019 року низку заходів до Міжнародного дня дитини та Дня спільних дій в інтересах дітей.

2.      Затвердити план проведення у місті Фастові у 2019 році заходів до Міжнародного дня дитини та Дня спільних дій в інтересах дітей (додаток).3.      Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                      М. В. Нетяжук 

Додаток до розпорядження №   351 од   від 28.10.2019

 План проведення у місті Фастові у 2019 році заходів до Міжнародного дня дитини та Дня спільних дій в інтересах дітей 

№ п/пНазва заходівДата проведенняВідповідальні
1.Організувати та провести заходи до Міжнародного дня дитини та Дня спільних дій в інтересах дітей:

–        благодійну пізнавально-психологічну виставу “Різдв’яна кантата” у міському Палаці культури спільно з ГО “Всеукраїнське молодіжне спілкування”;

 

–        акцію “Чужих дітей не буває” –надатиадреснудопомогу (продуктові набори, канцелярські  набори для школярів, книги тощо) для сімей, щоопинилися у складнихжиттєвихобставинах.

   13.11.2019     листопад, 2019 р.   Давиденко О. П.Безкровна І. В.    Давиденко О. П.Бортовська Ж. П.
2.Запросити на заходи:

–        на благодійну виставу родини з дітьми, в тому числі з особливими потребами, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та їхні родини.

 до 10.11.2019 Безкровна І. В.  Бортовська Ж. П.Змаженко Л. А.Єриш Н. Л.
3.Забезпечити безкоштовне відвідування дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми з обмеженими фізичними можливостями та дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, музеїв, виставок та інших заходів.Листопад, 2019 р.(за окремим графіком)Безкровна І. В.Бортовська Ж. П.Єриш Н. Л.Змаженко Л. А.
4.Провести перевірки умов проживання дітей у сімʼях, що опинилися у складнихжиттєвихобставинах,  опікунів, піклувальників,  з дотримання прав цихдітей та надатиза необхідностіадреснудопомогу.

 

 

Листопад, 2019 р.Бортовська Ж. П.Змаженко Л. А.
5.Провести у загальноосвітніх навчальних закладах уроки-лекції, круглі столи, тренінги та інші заходи із тематики прав дитини “Кожна дитина має знати свої права”.Листопад, 2019 р.Єриш Н. Л.
6.Замовити постери – афіші благодійної пізнавально-психологічну виставу “Різдв’яна кантата”.до 13.10.2019Безкровна І. В.
7.Інформацію про заходи з нагоди Міжнародного дня дитини та Дня спільних дій  в інтересах дітей оприлюднити у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради та сторінці у соцмережіФейсбук.Листопад, 2019 р.Авксентюк Т. В.
8.Витрати, пов’язані з проведенням заходів з нагоди Міжнародного дня дитини та Дня спільних дій в інтересах дітей оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та  туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.Листопад, 2019 р.Безкровна І. В.
9.Витрати, пов’язані з проведенням заходів з нагоди Міжнародного дня дитини та Дня спільних дій в інтересах дітей оплатити за рахунок коштів загального фонду, виділених Фастівському міському Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відповідно до Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей “Назустріч дітям” на 2018–2022 роки.Листопад, 2019 р.Бортовська Ж. П.

 

Керуючий справами                                                                     Л. О. Тхоржевська

 

 

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ