Про проведення у місті Фастові заходів до Дня Матері та Дня сім’ї

• 08.05.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від     06.05.2020                                                                                                      №  128 од

Про проведення у місті Фастові

заходів до Дня Матері та Дня сім’ї

На виконання  п. 1.3, 1.10Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей  “Назустріч дітям” на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2017 № 8-ХХХV–VІІ, з метою популяризації сімейних цінностей, заохочення материнства   у відповідальному ставленні до виконання батьківський обов’язків, відповідно  п.4.1 Міської комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції,  об’єднаних сил,  учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради № 4-ХLVІ-VІІ від  11.12.2018 року, з метою забезпечення належної соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців у зоні проведення антитерористичної операції та вшанування їх пам’яті,  формування  національно-патріотичної свідомості молоді у повазі до материнства, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити заходи з підготовки та проведення у місті Фастові заходів до Дня матері та Дня сім’ї (додаток).
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Давиденко О. П.

Міський голова                                                                                               М. В. Нетяжук

№  128 од     від 06.05.2020

Заходи з підготовки та проведення

у місті Фастові заходів до Дня Матері та  Дня сім’ї у 2020 році

Назва заходу Дата Відповдальні
Організувати  проведення привітання матерів з числа членів сімей загиблих учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції та

«Матерів-героїнь» , що відзначають у 2020 році ювілейну річницю  Дня народження.

08.05.2020 Бортовська Ж. П.

Змаженко Л.А.

Підготувати списки для привітання відповідних категорій міста Фастів. 06.05.2020 Бортовська Ж. П.

Змаженко Л.А.

Придбати привітально-подарункову продукцію та  квітидля учасниць заходу. До 08.05.2020 Бортовська Ж. П.
Організувати  вручення  подарункової продукції  і привітань з дотриманням обмежувальних заходів в  умовах  карантину. До 11.05.2020 Тхоржевська Л.О.

Давиденко О.П.

Організувати та опублікувати  відеороботу зразкового театру – студії «Дзвіночок»  – «Тобі, Матусю!» 10.05.2020 Савченко Н.М.
Інформацію щодо заходів з нагоди Дня Матері та Дня сім’ї оприлюднити у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради та у соціальних мережах.  До 17.05.2020 Авксентюк Т. В.
Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів до Дня матері та Дня сім’ї  – закупівлю товарів та послуг, оплатити за рахунок коштів, виділених Фастівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

по КЕКВ 2282

Травень 2020 Бортовська Ж.П.

Керуючий справами                                                                                Л. О. Тхоржевська