Про проведення в місті Фастові у 2019 році музичного табору “MusicCampInternational”

• 12.06.2019

Київськоїобласті

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від10.06.2019                                                                                                                 № 185 од

Про проведення в місті Фастові у 2019 році

музичного табору “MusicCampInternational

Відповідно до Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 12-XXII-VII, з метою підтримки громадських ініціатив, популяризації музичного мистецтва, творчого розвитку та змістовного проведення дозвілля дітей під час літніх канікул, в рамках відзначення Дня молоді, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Провести з 16 по 21 червня 2019 року у місті Фастові музичнийтабір “MusicCampInternational”.
  2. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення в місті Фастові у 2019 році музичного табору “MusicCampInternational”(додаток 1).
  3. Затвердити заходи з підготовки та проведення в місті Фастові у 2019 році музичного табору “MusicCampInternational”(додаток 2).
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№   185 од   від 10.06.2019

Склад  організаційного комітету з підготовки та проведення

в місті Фастові у 2019 році музичного табору “MusicCampInternational

Нетяжук Михайло Володимирович міський голова, голова оргкомітету
Давиденко ОленаПавлівна заступник міськогоголови, заступник головиоргкомітету
Члени оргкомітету:

Авксентюк ТетянаВолодимирівна начальник відділу з питаньінформаційногозабезпечення та по роботізі ЗМІ
Анощенко Маріанна Юріївна Голова Молодіжної Ради міста Фастова (за згодою)
Безкровна ІринаВолодимирівна начальник  управління культури, молоді та туризму
Дубчак Сергій Анатолійович ­­– заступник начальника Фастівського відділення поліції (за згодою)
ЄришНаталіяЛеонідівна начальникуправлінняосвіти
Змаженко Людмила Анатоліївна головний спеціаліст з питань надання адміністративних послуг відділу державного архітектурно-будівельного контролю
Рудяк Людмила Іванівна завідувач сектору демократичних ініціатив
Ткачук Вікторія Анатоліївна член Молодіжної Ради міста Фастова (за згодою)
Тягун Олександр Миколайович завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи
Чіпко Лариса Дмитрівна   директор НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 10 – гімназія” (за згодою)

Керуючий справами                                                                      Л. О. Тхоржевська

№   185 од    від 10.06.2019

Заходи з підготовки та проведення

в місті Фастові у 2019 році музичного табору “MusicCampInternational

№ п/п Назва заходу Дата Відповідальний
1. Провести музичний табору “MusicCampInternational” у приміщенні НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.          № 10 – гімназія”

16-20.06.2019 Давиденко О. П.

Єриш Н. Л.

Анощенко М. Ю.

Ткачук В. А.

Чіпко Л. Д.

2. Провести гала-концерт музичного табору “MusicCampInternational”у Палаці культури за участю симфонічного оркестру. 21.06.2019 Давиденко О. П.

Анощенко М. Ю.

Ткачук В. А.

3. Надати приміщення НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.          № 10 – гімназія” для проведення занять Кемпу та репетицій.

16-20.06.2019 Єриш Н. Л.

Чіпко Л. Д.

4. Надати приміщення Палацу культури, забезпечити технічну підтримку для проведення гала-концерту Кемпу.

21.06.2019 Безкровна І. В.
5. Придбати футболки з логотипом Кемпу для гала-концерту.

Забезпечити часткове харчування учасників Кемпу.

До 16.06.2019

16-21.2019

Безкровна І. В.
6. Розклеїти біг-борди (3 шт.) на рекламних щитах.

13.06.2019 Сидоренко В. В.
7. Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР “Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” щодо проведення Кемпу та гала-концерту.

До 14.06.2019 Змаженко Л. А.

Тягун О. М.

8. Забезпечити перевезення:

–         викладачів Кемпу та музичних інструментів за маршрутом –          м. Київ – м. Фастів – м. Київ

та у зворотньому напрямку;

–         музичних інструментів від НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.      № 10 – гімназія” до міського Палацу культури;

–         артистів симфонічного оркестру за маршрутом – м. Київ – м. Фастів – м. Київ та у зворотньому напрямку.

15.06.2019

21.06.2019

20.06.2019

21.06.2019

Безкровна І. В.
9. Витрати, пов’язані із організацією та проведенням музичного табору “MusicCampInternational” та гала-концерту за участю симфонічного оркестру, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2282.

Червень, 2019 р. Безкровна І. В.

10. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням музичного табору “MusicCampInternational” оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти по загальному фонду.

Червень, 2019 р. Єриш Н. Л.

Керуючий справами                                                                                     Л. О. Тхоржевська