Про проведення в місті Фастові у 2020 році Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

• 19.06.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    18.06.2020                                                                                      №  172 од

Про проведення в місті Фастові

у 2020 році Дня скорботи і вшанування

пам’яті жертв війни в Україні

На виконання Указу Президента України від 17.11.2000 № 1245/2000 «Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні», відповідно до Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 12-XXII-VII, з метою вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні,керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.      Затвердити план заходів з проведення в місті Фастові у 2020 році Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (додаток).

2.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                              М. В. Нетяжук

№   172 од    від 18.06.2020

План  заходів

з проведення в місті Фастові у 2020 році

Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Назва заходу Дата, місце проведення Відповідальний
1. Організувати та провести:

-покладання квітів до пам’ятних знаків, присвячених подіям Другої світової війни за участі ветеранів Другої світової війни.

22.06.20

Давиденко О. П.

Савченко Н. М.

2. Організувати та оприлюднити у соціальних мережах відеороботу, присвячену Дню скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні, від вчителів Дитячої музичної школи та вихованців театру-студії «Дзвіночок» міського Палацу культури. 22.06.20 Савченко Н. М.

3. Підготувати звернення міського голови до жителів міста з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та розмістити його у місцевих ЗМІ і на офіційному сайті міської ради. До 22.06.20 Авксентюк Т. В.
4. Забезпечити транспорт для перевезення учасників заходів. 22.06.20 Єриш Н. Л.
5. Придбати квіти для покладання допам’ятних знаків, присвячених подіям Другої світової війни. До 22.06.2020 Савченко Н. М.
6. Витрати, пов’язані з організацією заходів до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду по  КЕКВ 2282. Червень, 2020  Савченко Н. М.
7. Витрати, пов’язані з організацією заходів до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти по загальному фонду бюджету. Червень, 2020  Єриш Н. Л.

Керуючий справами                                                                                     Л. О. Тхоржевська