Про  проведення  відкритого  конкурсу  на  кращу проектну пропозицію по спорудженню пам’ятника Героям Небесної Сотні

• 26.04.2019

Від  23.04.2019                                        №249

Про  проведення  відкритого  конкурсу  на  кращу

проектну пропозицію по спорудженню пам’ятника

Героям Небесної Сотні

З метою увічнення доленосних подій новітньої історії України, пов’язаних із героїчною боротьбою українських громадян за права людини та встановлення народовладдя в державі, вшанування загиблих учасників акцій протесту в Україні, які відбулися протягом грудня 2013 – лютого 2014 років, керуючись Законом України «Про архітектурну діяльність» постановою кабінету міністрів України від 25 листопада 1999 р. № 2137 «Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів», наказом від 30.11.2004 р. № 231/806 «Про затвердження Порядку спорудження (створення) пам’ятників і монументів», ст.ст. 31,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити положення про проведення відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію по спорудженню пам’ятника Героям Небесної Сотні (додаток №1).
  2. Затвердити склад конкурсної комісії (журі) на визначення кращої проектної пропозиції по спорудженню пам’ятника Героям Небесної Сотні (додаток №2).
  3. Положення про проведення відкритого конкурсу оприлюднити в засобах масової інформації та на офіційному сайті Фастівської міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук