Про проведення внутрішніх аудитів системи управління якістю у виконавчих органах Фастівської міської ради у 2019 році

• 11.09.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   10.09.2019р.                                                                          № 297 од

Про проведення внутрішніх

аудитів системи управління якістю

у виконавчих органах

Фастівської міської ради у 2019 році

З метою проведення перевірки готовності до зовнішнього аудиту  виконавчих органів Фастівської міської ради відповідно до вимог  ДСТУ ISO  9001:2015, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити персональний склад груп з проведення внутрішніх аудитів системи управління якістю виконавчих органів Фастівської міської ради  на 2019 рік (додаток 1).
  2. Затвердити програму проведення внутрішніх аудитів системи управління якістю виконавчих органів Фастівської міської ради на 2019 рік (додаток 2).
  3. Керівникам груп з проведення внутрішніх аудитів забезпечити проведення внутрішнього аудиту системи управління якістю відповідно до затвердженої програми.
  4. Керівникам виконавчих органів Фастівської міської ради, в яких проводитиметься внутрішній аудит (згідно з програмою проведення) сприяти процесу проведення внутрішнього аудиту та створити для цього всі необхідні умови.
  5. Про результати проведення внутрішнього аудиту інформувати міського голову через 5 днів після його проведення .
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                        М.В.Нетяжук

Додаток №1