Про приймання і розміщення евакуйованого населення та матеріальних і культурних цінностей,  що евакуюється із зони можливих бойових дій в особливий період, в м. Фастів Київської області.

• 13.08.2019

РІШЕННЯ

Від    09.08. 2019 р.                                                                                                        №  425

м. Фастів

Про приймання і розміщення евакуйованого населення

та матеріальних і культурних цінностей,  що евакуюється

із зони можливих бойових дій в особливий період,

в м. Фастів Київської області.

Відповідно до пункту 10 частини 1 статті 19, статті 33 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року № 1000-рт, наказу директора департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації від 14 травня 2019 року №07 «Про підготовку Планів приймання і розміщення евакуйованого населення, матеріальних і культурних цінностей в особливий період в районах та містах обласного значення Київської області», з метою забезпечення своєчасного та ефективного планування, підготовки, організації та проведення у м. Фастів заходів з приймання та розміщення евакуйованого населення та матеріальних і культурних цінностей, що евакуюється із зони можливих бойових дій в особливий період, керуючись ст. 36, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Визначити розрахунки приймання та розміщення евакуйованого населення, що евакуюється із зони можливих бойових дій в особливий період, в м. Фастів (Додатки 1; 5.);
  2. Визначити місце розміщення та адміністрацію приймального евакуаційного пункту (ПЕП), призначеного для приймання та розміщення евакуйованого населення, що евакуюється із зони можливих бойових дій в особливий період (Додаток 2);
  3. Визначити розрахунок розміщення евакуйованого населення, що евакуюється із зони можливих бойових дій та в особливий період в визначених приміщеннях придатних для розміщення евакуйованих в. м. Фастів (Додаток 3);
  4. Визнач ити розрахунок приймання та розміщення матеріальних цінностей, що евакуюється із зони можливих бойових дій в особливий період, в м. Фастів (Додаток 4).
  5. 6. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                                       М.В. Нетяжук

425-Додатки