Про  присвоєння  адреси  частинам житлового будинку Кобилянського Володимира Казимировича  по   вул. Козятинська, 31/1 та вул. Козятинська, 31/2 у м. Фастів

• 26.12.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.12.2019                                                                     № 664

Про  присвоєння  адреси  частинам

житлового будинку Кобилянського

Володимира Казимировича  по

вул. Козятинська, 31/1 та

вул. Козятинська, 31/2 у м. Фастів

Розглянувши звернення Камінської Ольги Юріївни, що діє від імені Кобилянського Володимира Казимировича (довіреність від 07.11.2019 р., зареєстровано в реєстрі за №1941, серія НОВ№905771), про присвоєння  адреси частинам житлового будинку по вул. Козятинська, 31 у м. Фастів (Свідоцтво про право на спадщину за законом від 19.05.2004 р., зареєстровано в реєстрі за № 1079, свідоцтво про право на спадщину за законом від 06.01.1987 р., зареєстровано в реєстрі за № 26), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу частинам житлового будинку, що належать Кобилянському Володимиру Казимировичу – вул. Козятинська, 31/1 та вул. Козятинська, 31/2, м. Фастів.

1. Зобов`язати Кобилянського В.К. внести зміни до інвентаризаційних документів на частини домоволодіння по вул. Козятинська, 31/1 та вул. Козятинська, 31/2 у м.Фастів для подальшого використання при заключенні договорів на постачання комунальних послуг.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук