Про присвоєння адреси частині майнового комплексу ТОВ «Кондитерська фабрика «Валео-Люкс» по вул. Транспортна, 11-г

• 18.11.2019

Від 15.11.2019                                         № 556

Про присвоєння адреси частині майнового

комплексу ТОВ «Кондитерська фабрика

«Валео-Люкс» по вул. Транспортна, 11-г

Розглянувши звернення Карасика О.О., що діє згідно довіреності від 31.07.2019 р. № 17 представляти інтереси ТОВ «Кондитерська фабрика «Валео-Люкс», про присвоєння  адреси частині майнового комплексу (будівлі гаражів та робочих кабінетів, а також виробничому цеху по переробці деревини) по вул. Транспортній, 11-б у                        м. Фастів (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 06.09.2019 р., індексний номер витягу: 180126368), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу частині майнового комплексу ТОВ  «Кондитерська фабрика «Валео-Люкс», а саме будівлі гаражів та робочих кабінетів і виробничому цеху по переробці деревини – вул. Транспортна, 11-г, м. Фастів.

1. Зобов`язати керівництво ТОВ «Кондитерська фабрика «Валео-Люкс» внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на частину майнового комплексу по вул. Транспортна, 11-г у м. Фастів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук