Про присвоєння адреси частині житлового будинку Чухлової Наталії Миколаївни  по  ***

• 24.06.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  21.06.2019                                                                                     №346

Про присвоєння адреси частині житлового

будинку Чухлової Наталії Миколаївни  по

***

Розглянувши звернення Чухлової Н.М. про присвоєння  адреси частині житлового будинку по *** у м. Фастів (Договір купівлі-продажу жилого будинку від 04.10.2002 р., зареєстрований в реєстрі за № ***; Договір поділу земельної ділянки, що є спільною частковою власністю від 19.09.2016 р., зареєстрований в реєстрі за № ***; Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна від 28.09.2016 р., номер інформаційної довідки: ***, кадастровий номер земельної ділянки: ***), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу частині житлового будинку, що належить Чухловій Наталії Миколаївні – ***, м. Фастів.

1. Зобов`язати Чухлову Н.М. внести зміни до інвентаризаційних документів на домоволодіння по *** у м. Фастів для подальшого використання при заключенні договорів на постачання комунальних послуг.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук