Про присвоєння адреси частині житлового будинку Синявського Петра Анатолійовича ***

• 24.06.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  21.06.2019                                                                                     №347

Про присвоєння адреси частині житлового

будинку Синявського Петра Анатолійовича

***

Розглянувши звернення Синявського П.А. про присвоєння  адреси частині житлового будинку *** (Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта від 13.06.2019 р., номер інформаційної довідки: ***; Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 24.05.2017 р., індексний номер витягу: ***, кадастровий номер земельної ділянки: ***), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу частині житлового будинку, що належать Синявському Петру Анатолійовичу – ***, м. Фастів.

1. Зобов`язати Синявського П.А. внести зміни до інвентаризаційних документів на домоволодіння по *** у м. Фастів для подальшого використання при заключенні договорів на постачання комунальних послуг.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук