Про присвоєння адреси частині житлового будинку Залізняка Юрія Григоровича по вул. Річна, 37/3 у м. Фастів

• 29.02.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від     21.02.2020                                                                                   №104

Про присвоєння адреси частині житлового

будинку Залізняка Юрія Григоровича по

вул. Річна, 37/3 у м. Фастів

Розглянувши звернення Залізняка Юрія Григоровича про присвоєння адреси частині житлового будинку по вул. Річна, 37 у м. Фастів, яка належить йому згідно договору дарування частини житлового будинку від 08.11.2016 р., зареєстрованого в реєстрі за №1-2676, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу частині житлового будинку, що належить Залізняку Юрію Григоровичу – вул. Річна, 37/3, м. Фастів.

1. Зобов`язати Залізняка Ю.Г. внести зміни до інвентаризаційних документів на частину домоволодіння по вул. Річна, 37/3 у м. Фастів для подальшого використання при заключенні договорів на постачання комунальних послуг.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук