Про  присвоєння адреси комплексу нежитлових будівель по вул. Садова, 12 в м. Фастів

• 26.12.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.12.2019                                                                     № 654

Про  присвоєння адреси комплексу

нежитлових будівель по вул. Садова, 12

в м. Фастів

Розглянувши звернення Квартирно-експлуатаційного відділу м. Біла Церква Міністерства оборони України про присвоєння адреси майновому комплексу, що складається з будівлі військомату (інв.2), вбиральні (інв.10) та складів без опалення (інв.3), військового містечка № 19, розташованого по вул. Садова, 12 в м. Фастів, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу комплексу нежитлових будівель – вул. Садова, 12, м. Фастів.

1. Зобов`язати керівництво Квартирно-експлуатаційного відділу м. Біла Церква Міністерства оборони України внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на майновий комплекс по вул. Садова, 12 в м. Фастів.