Про  присвоєння  адреси  котельні Фастівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – центр військово – Патріотичного виховання «Гарт» по вул. Гетьманська, 79-а у м. Фастів

• 13.08.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  09.08.2019                                                                № 440

Про  присвоєння  адреси  котельні

Фастівського навчально-виховного

комплексу «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 7 – центр військово –

Патріотичного виховання «Гарт» по

вул. Гетьманська, 79-а у м. Фастів

Розглянувши звернення керівництва управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради Київської області про присвоєння  адреси котельні Фастівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – центр  військово –  патріотичного   виховання   «Гарт»    по   вул. Гетьманська, 41-а  у м. Фастів,  у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу котельні Фастівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – центр військово – патріотичного виховання «Гарт» – вул. Гетьманська, 79-а, м. Фастів.

1. Зобов`язати керівництво управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради Київської області внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на котельню по вул. Гетьманська, 79-а у м. Фастів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук