Про  присвоєння адреси майновому комплексу ТОВ «Українське інженерно – виробниче підприємство «Будкомплекс» по вул. Андрія Шептицького, 16-а

• 24.06.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  21.06.2019                                                                                     №343

Про  присвоєння адреси майновому

комплексу ТОВ «Українське інженерно –

виробниче підприємство «Будкомплекс»

по вул. Андрія Шептицького, 16-а

Розглянувши звернення Майдаченко Ірини Володимирівни, що діє від імені      ТОВ «Українське інженерно-виробниче підприємство «Будкомплекс» згідно довіреності від 22.05.2019 р., про присвоєння нової адреси майновому комплексу ТОВ «Українське інженерно – виробниче підприємство «Будкомплекс» по вул. Андрія Шептицького, 16 (Договір купівлі-продажу  від 16.09.2003 р., зареєстрований в реєстрі за № 1-661), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу майновому комплексу ТОВ «Українське інженерно – виробниче підприємство «Будкомплекс» – вул. Андрія Шептицького, 16-а, м. Фастів.

1. Зобов`язати керівництво ТОВ «УІВП «Будкомплекс» внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на майновий комплекс по вул. Андрія Шептицького, 16-а, м. Фастів.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук