Про присвоєння адреси торговельно-офісним приміщенням Тишкевич Олени Василівни по вул. Льва Толстого, 19-а в м. Фастів

• 26.03.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.03.2020                                                                                                          № 136

Про присвоєння адреси торговельно-офісним

приміщенням Тишкевич Олени Василівни

по вул. Льва Толстого, 19-а в м. Фастів

Розглянувши звернення Тишкевич Олени Василівни про присвоєння адреси торговельно-офісним приміщенням (декларація про готовність об’єкта до експлуатації КС141200371266) по вул. Льва Толстого, 19 у м. Фастів, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу торговельно-офісним приміщенням, що належать Тишкевич Олені Василівні – вул. Льва Толстого, 19-а, м. Фастів.

1. Зобов`язати Тишкевич О.В. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на будівлю по вул. Льва Толстого, 19-а  в  м. Фастів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук