Про присвоєння адреси земельній ділянці під будівництво школи народної майстерності Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради на пл. Перемоги, 1-а, м. Фастів

• 31.05.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  30.05.2019                                                                        № 298

Про присвоєння адреси земельній ділянці

під будівництво школи народної майстерності

Управління освіти виконавчого комітету Фастівської

міської ради на пл. Перемоги, 1-а, м. Фастів

Розглянувши звернення Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради про присвоєння адреси земельній ділянці під будівництво школи народної майстерності на пл. Перемоги, 1-а, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулицям та площам міста, керуючись ст.30, п.«б», п.п.10, Закону України“ Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Присвоїти адресу земельній ділянці під будівництво школи народної майстерності Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради – м. Фастів, пл. Перемоги, 1-а.
  2. Зобов`язати Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на земельну ділянку під будівництво школи народної майстерності на пл. Перемоги, 1-а, в м.Фастів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук