Про  присвоєння  адреси  земельній ділянці Полінкевич Ольги Йосипівни по ***у м. Фастів

• 21.07.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  18.07.2019                                                                                                       № 403

Про  присвоєння  адреси  земельній

ділянці Полінкевич Ольги Йосипівни

по ***у м. Фастів

Розглянувши звернення Полінкевич О.Й. про присвоєння  адреси земельній ділянці по вул. Б.Хмельницького (Державний акт на право власності на земельну ділянку від 20.11.2012 р., серія ЯЙ № 330897, кадастровий номер: 3211200000:05:002:0465, площа ділянки: 0.1000 га), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу земельній ділянці, що належить Полінкевич Ользі Йосипівні – ***, м. Фастів.

1. Зобов`язати Полінкевич О.Й. внести зміни до правовстановлюючих документів на земельну ділянку по *** у м. Фастів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук