Про присвоєння адреси земельній ділянці та житловому будинку Федорчук Наталії Василівни по вул. *** у м. Фастів

• 11.07.2019

Від                                          №

Про присвоєння адреси земельній ділянці та

житловому будинку Федорчук Наталії Василівни

по вул. *** у м. Фастів

Розглянувши звернення Федорчук Н.В. про присвоєння адреси земельній ділянці та житловому будинку (рішення Фастівського міськрайонного суду Київської області від 22.01.2008 р.), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу земельній ділянці та житловому будинку Федорчук Наталії Василівні – ***, м. Фастів.
  1. Зобов`язати Федорчук Н.В. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння по *** у м. Фастів.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук