Про присвоєння адреси житловому будинку Андрощука Ростислава Миколайовича по *** у м. Фастів

• 13.08.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від   09.08.2019                                                                                      № 442

Про присвоєння адреси житловому

будинку Андрощука Ростислава Миколайовича

по *** у м. Фастів

Розглянувши звернення Андрощука Р.М. про присвоєння адреси завершеному будівництвом  житловому будинку (декларація про готовність об’єкта до експлуатації КС 141191630066 від 12.06.2019 р.) по *** у м. Фастів (кадастровий номер земельної ділянки: 3211200000:03:001:0246), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу житловому будинку, що належить Андрощуку Ростиславу Миколайовичу – ***, м. Фастів.
  2. Зобов`язати Андрощука Р.М. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння по *** у м. Фастів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук