Про присвоєння адреси житловому будинку Ченчика Петра Тимофійовича по вул. Будівельна, 8 у м. Фастів

• 26.12.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.12.2019                                                                     № 661

Про присвоєння адреси житловому

будинку Ченчика Петра Тимофійовича

по вул. Будівельна, 8 у м. Фастів

Розглянувши звернення Ченчика Петра Тимофійовича про присвоєння адреси житловому будинку по вул. Будівельна, 4 у м. Фастів (право власності на житловий будинок від 09.02.1978 р., зареєстровано в реєстрі за №5637), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу житловому будинку, що належить Ченчику Петру Тимофійовичу – вул. Будівельна, 8, м. Фастів.

1. Зобов`язати Ченчика П.Т. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння по вул. Будівельна, 8 у м. Фастів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук