Про присвоєння адреси житловому будинку Черкасової Людмили Тимофіївни по вул. Стадіонна, 12 у м. Фастів

• 28.09.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від   22.09.2020                                                                                            № 425

Про присвоєння адреси житловому

будинку Черкасової Людмили

Тимофіївни по вул. Стадіонна, 12

у м. Фастів

Розглянувши звернення Черкасової Л.Т. про присвоєння адреси житловому будинку  по вул. Стадіонна, 10 у м. Фастів (Свідоцтво на право особистої  власності на житловий будинок від 14.04.1977 р., зареєстроване в реєстрі за № 6080; Державний акт на право власності на земельну ділянку від 20.12.2007 р., серія ЯД № 935878), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу  житловому  будинку,  що  належить Черкасовій Людмилі Тимофіївні, – вул. Стадіонна, 12, м. Фастів.
  2. Зобов`язати Черкасову Л.Т. внести зміни  до  правовстановлюючих  та інвентаризаційних документів на домоволодіння по вул. Стадіонна, 12 у м. Фастів.
  3. Контроль за  виконанням  даного рішення покласти на міського голову Нетяжука  М.В.
Міський голова                                                                                        М.В.Нетяжук