Про присвоєння адреси житловому будинку Гордієнко Клавдії Миколаївни по вул. *********

• 30.07.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від    24.07.2020                                                                              №338

Про присвоєння адреси житловому

будинку Гордієнко Клавдії Миколаївни

по вул. Рибалка, 43-а у м. Фастів

Розглянувши звернення Гордієнко К.М., яка вступає в спадщину (Довідка про склад спадкоємців № 365/02-14 від 11.06.2020 р., видана завідувачем Фастівської міської державної нотаріальної контори Бойко О.О.) після смерті матері Микитюк Ніни Петрівни, яка померла 26.09.1993 р., про присвоєння адреси житловому будинку по вул. Рибалка, 43 у м. Фастів (Ухвала Фастівського народного суду у Київській області від 25.06.1960 р., справа № 2-237-60 р. на 1/3 частину будинку), 2/3 частини будинку знесені, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу  житловому  будинку,  що  належить Гордієнко Клавдії Миколаївні, – вул. Рибалка, 43-а, м. Фастів.
  2. Зобов`язати Гордієнко К.М. внести зміни до  правовстановлюючих  та інвентаризаційних документів на домоволодіння по вул. Рибалка, 43-а у м. Фастів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук