Про присвоєння адреси житловому будинку Хромих Юрія Миколайовича по пров. Леонтовича, 12 у м. Фастів

• 29.02.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від     21.02.2020                                                                                   №106

Про присвоєння адреси житловому

будинку Хромих Юрія Миколайовича

по пров. Леонтовича, 12 у м. Фастів

Розглянувши звернення Хромих Юрія Миколайовича про присвоєння адреси житловому будинку по вул. Леонтовича, 12 у м. Фастів (свідоцтво про право на спадщину за законом від 18.03.1995 р., зареєстровано в реєстрі за №2-1051, договір дарування частини житлового будинку від 15.04.1995 р., зареєстровано в реєстрі за        №2-1396, свідоцтво про право на спадщину за законом від 03.02.1998 р., зареєстровано в реєстрі за №2-225), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по провулку, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу житловому будинку, що належить Хромих Юрію Миколайовичу – пров. Леонтовича, 12, м. Фастів.

1. Зобов`язати Хромих Ю. М. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння по пров. Леонтовича, 12 у м. Фастів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                      М.В.Нетяжук