Про присвоєння  адреси  житловому будинку Рак Тамари Олександрівни  по вул. Терешкової, 5  у м. Фастів

• 18.06.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від   16.06.2020                                                                                     № 282

Про присвоєння  адреси  житловому

будинку Рак Тамари Олександрівни

по вул. Терешкової, 5  у м. Фастів

Розглянувши звернення Рак Т.О., яка вступає в спадщину (Довідка щодо кола спадкоємців № 159/02-17 від 20.05.2020 р.,  видана    приватним   нотаріусом Чернишовою О.А.) після  смерті  чоловіка  Рака  Петра  Івановича (Свідоцтво про смерть від 07.10.2019 р., серія І-ОК № 475150) про присвоєння  адреси житловому будинку по вул.Терешкової, 5-а у м. Фастів  (Договір про надання у безстрокове користування земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку на праві приватної власності від 28.10.1981 р., зареєстрований в реєстрі 13.07.1982 р. за № 2371), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п.«б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу житловому будинку Рак Тамари Олександрівни – вул.Терешкової, 5, м. Фастів.

1. Зобов`язати Рак Т.О. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на житловий будинок по вул. Терешкової, 5 у м. Фастів.

1. Контроль за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  міського  голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук