Про  присвоєння  адреси  житловому будинку та земельним ділянкам Ночнік Оксани Леонідівни по ***

• 26.04.2019

Від 23.04.2019                                             № 239

Про  присвоєння  адреси  житловому будинку

та земельним ділянкам Ночнік Оксани

Леонідівни по ***

Розглянувши звернення Ночнік О.Л. про присвоєння  адреси завершеному будівництвом житловому будинку та земельним ділянкам по *** у      м. Фастів (***), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу житловому будинку та земельним ділянкам, що належать Ночнік Оксані Леонідівні – ***, м. Фастів.

1. Зобов`язати Ночнік О.Л. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння по *** у м. Фастів.

1. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № 192 від 05.05.2017 р. «Про присвоєння адреси земельній ділянці Ночнік Оксани Леонідівни по ***».

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук