Про присвоєння звання «Почесний громадянин  міста Фастова»

• 06.08.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 4-LХІ -VІІ

від 01.08.2019 року

Про присвоєння звання «Почесний громадянин  міста Фастова»

Розглянувши висновок комісії міської ради з попереднього розгляду питання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Фастова» від 16.07.2019 року, відповідно до Положення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Фастова»,керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. За особистий вагомий внесок в розвиток  фізичної  культури  в місті  Фастові, гідне представлення  відділення зі стрільби  кульової на  міжнародному  рівні, виховання  великої  плеяди призерів чемпіонату світу, чемпіонату Європи, майстрів спорту  та  кандидатів  в  майстри  спорту, присвоїти  звання  «Почесний  громадянин  міста  Фастова»

–  Цісарю  Миколі  Омеляновичу.

1. Доручити директору Фастівського краєзнавчого музею занести в Книгу Почесних громадян міста Фастова ім’я  Цісаря Миколи Омеляновича з біографічною довідкою та іншими інформаційними  матеріалами.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради.

Міський  голова                                                                 М. В. Нетяжук