Про призначення громадського інспектора благоустрою

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23.04.2020                                                                                                              № 118од

Про призначення громадського інспектора

благоустрою

З метою забезпечення належного контролю за благоустроєм міста, враховуючи успішне проходження співбесіди, керуючись ст.41 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 16.01.2007 року № 7 «Про затвердження Положення про громадський контроль у сфері благоустрою населених пунктів», п.10 Розділу XIX Правил благоустрою на території міста Фастова,  затверджених рішенням Фастівської  міської ради від 26.05.2016  № 24-XIII-VII, розділом 3 Положення про громадський контроль у сфері благоустрою міста Фастова,  керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призначити громадським інспектором благоустрою, на громадських засадах, – Грубася Андрія Степановича.
  2. Відділу управління персоналом виконавчого комітету забезпечити оформлення посвідчення, встановленого зразка.
  3. Директору КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою» Старушенку А.В. забезпечити проведення інструктажу із Грубасем А.С. щодо :

– складання приписів та протоколів про адміністративні правопорушення  у сфері благоустрою;

– інструктажу з техніки безпеки відповідно до Положення про громадський контроль у сфері благоустрою міста Фастова.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук