Про призначення супроводжуючих групи дітей м. Фастів на відпочинок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ДЗОВ «Романтік»

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від      01.08.2019                                                                                                               № 258од

м.Фастів

Про призначення супроводжуючих

групи дітей м. Фастів на відпочинок

до дитячого закладу оздоровлення та

відпочинку ДЗОВ «Романтік»

На виконання Закону України  «Про оздоровлення та відпочинок дітей»,  рішення Фастівської міської ради від 23.12.2017 року №8-ХХХV-VІІ « Про затвердження  Фастівської міської Комплексної програми  підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям”» на 2018-2022 роки»,  рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 28.01.2019 року № 20 «Про організацію і проведення оздоровлення,відпочинку дітей м. Фастова у 2019 році», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 28.01.2019 року № 24 «Про затвердження Порядку підбору та направлення дітей міста Фастова  до закладів відпочинку та оздоровлення за кошти міського бюджету у 2019 році» з метою забезпечення повноцінного і якісного оздоровлення, відпочинку дітей , які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; на підставі листа КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД»  № 397  від 21.06.2019 року та листа Фастівського ВП Васильківського відділу поліції ГУ НП в Київській області  за №3569   від 21.06.2019 року.

1. Призначити супроводжуючими групи дітей м. Фастова до місця відпочинку ДЗОВ «Романтік», Херсонська обл., м. Скадовськ, пров. Нічика, 8 з 17.08.2019 року по 20.08.2019 року:
  • Папко Олену Всеволодівну – головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї;
  • Небрат Наталію Володимирівну – головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї;
  • Курбет Сергія Анатотлійовича – головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї;
  • Пишняк Наталію Миколаївну- спеціаліста Фастівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( за згодою);
  • Бондаренко Олену Вадимівну – спеціаліста Фастівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( за згодою);
  • Цвіркун Олексія Валерійовича – інспектора сектору превенції Фастівського ВП Васильківського відділу поліції ГУ НП в Київській області ( за згодою);
  • Мицак Галину Олегівну – медичну сестру КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД» ( за згодою);
  • Крижанівську Людмилу Миколаївну – медичну сестру КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД» ( за згодою);
  • Тарасенко Наталію Вікторівну –заст. директора Академічного ліцею № 2
  • Полулях Валентину Анатоліївну – заст.. директора ЗОШ № 4 ;
  • Даниленко Людмилу Миколаївну – гол. спец. Управління освіти.
  1. Покласти відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей під час переїзду до місця відпочинку та під час повернення до м. Фастів  на супроводжуючих групи.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко О.П.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук