Про призначення відповідальних осіб з технічної експлуатації електроустановок за адресою площа Соборна

• 18.03.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   17.03.2020                                                                                    №  79 од

Про призначення відповідальних осіб з

технічної експлуатації електроустановок

за адресою  площа Соборна

Враховуючи необхідність вирішення технічних питань щодо підключення площі Соборна до електричних мереж та передачі даного об’єкта для утримання на КП ФМР «Фастів-благоустрій», керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призначити відповідальними особами з технічної експлуатації електроустановок за адресою площа Соборна заступника директора КП ФМР «Фастів-благоустрій» Міхєєва Юрій Анатолійович (посвідчення №054-01-2020) та головного енергетика Шумченка Олексій Олександрович (посвідчення №054-02-2020).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                      М.В.Нетяжук