Про  призупинення проведення аудиту фінансового та відповідності КП ФМР «Фастівська ЖЕК»

• 28.07.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   27.07.2020                                                                                                        № 198 од

Про  призупинення проведення аудиту

фінансового та відповідності

КП ФМР «Фастівська ЖЕК»

Відповідно до п. 1.1 Плану роботи відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради на ІІ півріччя 2020 року, службової записки начальника відділу внутрішнього  фінансового контролю та аудиту Свириденко Н.О. від 27.07.2020, керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Начальнику відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради Свириденко Н.О. та головному спеціалісту відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради Рачок О.В. призупинити проведення аудиту фінансового та відповідності Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська ЖЕК» за період 2018, 2019 та завершений звітний період 2020 року з 28 липня 2020 року.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                        М.В.Нетяжук