Про реалізацію комплексної послуги «еМалятко» в центрі надання  адміністративних послуг

• 20.05.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 20.05.2020                                                                                               № 143 од

м. Фастів

З метою забезпечення реалізації експериментального проєкту «еМалятко» у центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради, відповідно до Указу Президента України від 29.07.2019 № 558/2019 «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг», постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 № 691 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» та керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради, у якому надаватиметься комплексна послуга при народженні дитини за електронною заявою батьків онлайн:

– Центр надання адміністративних послуг, пл. Соборна, 1, місто Фастів, Київська область, Україна, індекс 08500.

1. Визначити перелік спеціалістів, уповноважених для надання комплексної послуги «еМалятко» у ЦНАП, згідно з додатком 1 до цього розпорядження.
  2. Начальнику відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради Ковальову Миколі Олександровичу забезпечити електронну взаємодію державних електронних інформаційних ресурсів з центром надання адміністративних послуг.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                         М.В. Нетяжук

еМалятко Розсилка(табл адміністратори) (1)