Про ремонт доріг і тротуарів

• 14.02.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    07.02.2020                                                                                                                № 33 од

Про ремонт

доріг і тротуарів

З метою забезпечення утримання доріг та тротуарів у належному   стані згідно з рішенням Фастівської міської ради № 2-LХV-VІ від 19.03.2015 р «Про затвердження Програми проведення будівництва, ремонту та утримання дорожнього покриття вулиць та тротуарів у м. Фастів Київської області на 2015- 2020 роки», керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Враховуючи протокол засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства від 31.01.2020 року, керівнику КП ФМР «Фастів благоустрій» забезпечити проведення ремонту доріг, тротуарів на наступних вулицях:

– вул. Пилипа Орлика

– вул. Зелена

– вул. Житомирська (тротуар)

– вул. Шевченка (тротуар)

– вул. Лесі Українки (тротуар)

– вул. Київська

– вул. Якубовського

– вул. Житомирська

– вул. І.Ступака

– вул. Соборна

– вул. Л.Толстого

– вул. Великоснітинська

– вул. Зигмунда Козаря

– вул. Бишівська

– вул. Козацької слави

– вул. Святопокровська

– вул. Я. Мудрого

– вул. Галафеєва

– вул. Кільцева

– вул. Зарічна

– вул. Шептицького

– Автошлях Р-04

– пл.. Перемоги

– вул Г. Танкістів

1. Дані роботи провести в термін до 01.10.2020 року.

3.Контроль за виконання даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

Міський  голова                                                                       М.В. Нетяжук