Про роботу з першого курсу

• 13.02.2020

12 лютого 2020 року у Фастівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості, проведено профінформаційний захід «Моє професійне майбутнє» для учнів першого курсу Фастівського центру професійно-технічної освіти.

Спеціаліст з профорієнтації Наталія Весела  надала інформацію про спектр соціальних послуг державної служби зайнятості та різноманітний світ професій, про важливість вибору «свого» професійного шляху. Презентувала сайт Державної служби зайнятості, Платформу з профорієнтації, платформу «Моя професія:консультаційна мережа», масові он-лайн курси «Prometheus» та соціальний проект з вивчення англійської мови «Lingva. Skills» .

Під час знайомства кожен учасник заходу мав можливість розповісти про себе, свої майбутні професійні плани, вибір напряму навчання в подальшому, захоплення та інтереси.

Зустріч з роботодавцями – один з найкращих способів дізнатися про підприємства, особливості тієї чи іншої професії, реальні умови праці, вимоги до кандидатів, можливості кар’єрного росту, перспективи працевлаштування.

До участі в заході долучилися Жанна Дубовик начальник відділу кадрів ВП «Виробничий підрозділ моторвагонного депо Фастів-1» АТ «Укрзалізниця» та Лідія Стеценко помічник начальника з кадрових питань ВП «Фастівська дистанція електропостачання» РФ ПЗЗ АТ «Укрзалізниця», які провели профі-бесіду з учнями, показали презентацію підприємств та професій. Розповіли про історію підприємств та їх сьогодення. Повідомили які навчальні заклади готують фахівців залізничних підприємств.

Структура підприємства це не лише спеціалісти – залізничники, а й  працівники відділів кадрів, бухгалтерія, економісти, адміністратори та секретарі, прибиральники, завідувачі господарством, водії та ін.  Учасників зорієнтували в напряму пошуку роботи і насамперед це безпосереднє звернення до потенційного роботодавця. Також учням надана інформація про  можливості навчання на виробництві. Бесіда була змістовна та цікава з порадами та мотивацією до саморозвитку, вдосконалення вмінь та навичок, визначення цілей та відповідальності за своє майбутнє.

Для першокурсників проведено екскурсію філією, де вони   ознайомилися з діяльністю відділів, напрямами роботи та послугами для клієнтів. В секторі самостійного пошуку оглянули актуальні вакансії на місцевому ринку праці.