Про розірвання договору на право тимчасового розташування об’єктів зовнішньої реклами від 26.12.2013р № 86 ФО-П Володавська К.В.

• 26.12.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.12.2019                                                                     № 649

м. Фастів

Про розірвання договору на право тимчасового

розташування об’єктів зовнішньої реклами

від 26.12.2013р № 86 ФО-П Володавська К.В.

В зв’язку з закінченням терміну дії Дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 20.12.2013р. № 86 та невиконання умов Договору на право тимчасового розташування об’єктів зовнішньої реклами, з метою значного підвищення рівня зовнішнього дизайну міського середовища, вулиць, площ  та архітектурних ансамблів міста при розміщенні реклами, на підставі Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»,Закону України «Про рекламу», п.5 ст.16 Закону України «Про благоустрій населених пінктів», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 31.08.2017 р. № 309 «Про затвердження «Порядку видачі дозволу на розміщення обєктів зовнішньої реклами на території міста Фастова», керуючись п.п.13, п. а, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської   міської ради вирішив:

1. Розірвати договір № 86 від 26.12.2013р. на прово тимчасового розташування об’єктів зовнішньої реклами виданий фізичній особі – підприємцю Володавській Каріні Вікторівні.
  2. Доручити КП ФМР «Фастів-благоустрій» провести роботи по демонтажу об’єктів зовнішньої реклами(сіті-лайтів) за адресами: вул.Івана Ступака (Радянська), біля будинку №12, вул. Соборна, біля будинку №19, вул. Гер.Танкістів, біля будинку №2, вул.Л.Толстого, біля будинку №24, вул.Л.Толстого, біля будинку №8, вул.Ярослава Мудрого(Червоноармійська),біля будинку №8, на розі вул.Л.Толстого та вул.Соборна, м. Фастів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови  Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                          М. В. Нетяжук