Про розірвання договору від 05.10.2015 року №22 про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування №13 «Курган Слави – вул. Незалежності» (графік руху №1)

• 24.10.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.10.2019                                                                                                                     № 529

м.Фастів

Про розірвання договору від 05.10.2015 року №22

про організацію перевезень пасажирів на

автобусному маршруті загального користування

№13 «Курган Слави – вул. Незалежності»

(графік руху №1)

Відповідно до п.4.10 Договору від 05.10.2019 року №22 про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування №13 «Курган Слави –                  вул. Незалежності», враховуючи лист-повідомлення виконавчого комітету Фастівської міської ради про розірвання Договору від 02.10.2019 року та рішення постійної депутатської комісії з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі від 10.10.2019 року, відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», ст.651 Цивільного кодексу України, керуючись ст.30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Розірвати в односторонньому порядку Договір від 05.10.2015 року №22 про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування №13 «Курган Слави – вул. Незалежності» з пасажирським перевізником Федуном Д.О., директором ТОВ «Фастів Авто Транс».
  2. Сектору торгівлі та транспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради підготувати угоду щодо розірвання Договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б..

Міський голова                                                                                         М.В. Нетяжук