Про розподіл квартирної черги Люльки Інни Анатоліївни

• 13.08.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 09.08.2019                                                                                                                          № 430

Про розподіл квартирної черги

Люльки Інни Анатоліївни

Враховуючи зміст заяв Люльки І.А. та Люльки І.Ю., пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. ст.36, 39,40, 46 Житлового кодексу Української РСР, п. 26, Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року №470, Постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 р. № 719 «Питання забезпечення житлом сімей  загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов»та пп.2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Розподілити облікову справу ЛюлькиІнни Анатоліївни, *** р.н., що перебуває на квартирному обліку в позачергових списках на одержання житла, згідно з  рішенням виконкому №565 від 26 листопада 2018 року, як  член сім’ї померлого ветерана війни зі складом сім’ї 3 особи:
  • Люлька Інна Анатоліївна*** р.н., заявник;
  • ***
  1. Встановити, що з дати прийняття рішення Люлька Інна Анатоліївна, яка проживає та зареєстрована у *** в м. Фастові,перебуватиме в списках на позачергове одержання житла, як член сім’ї, померлого, ветерана війни, зі складом сім’ї2 особи:
  • Люлька Інна Анатоліївна***.н., заявник;
  • ***
  1. Виділити в окрему облікову справу та включити до загальних списків на одержання житлаодноосібно – Люльку Івана Юрійовича, ***р.н.який проживає та зареєстрований у *** м. Фастові, як такого, що не має пільг члена сім’ї, померлого, ветерана війни.
  2. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   назаступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                        М.В.Нетяжук