Про схвалення надання поворотної фінансової допомоги комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал»

• 24.04.2020

Р І Ш Е Н Н Я

від 22.04.2020                                                                                № 205

м. Фастів

Про схвалення надання поворотної  фінансової допомоги  комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал»

Розглянувши звернення КП ФМР «Фастівводоканал», з метою вжиття заходів, спрямованих на забезпечення сталого та безперебійного функціонування КП ФМР «Фастівводоканал», відповідно ст. 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україніˮ,  виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Схвалити надання поворотної фінансової допомоги комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
  2. Винести на розгляд міської ради проект рішення «Про надання поворотної фінансової допомоги  комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал»
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                       М.В. Нетяжук