Про складання номенклатури справ в виконавчих органах Фастівської міської ради та їх структурних підрозділах на 2020 рік

• 23.10.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  23.10.2019                                                                                                        № 341 од

Про  складання номенклатури справ в

виконавчих органах Фастівської міської ради

та їх структурних підрозділах на 2020 рік

На виконання наказу Міністерства юстиції України №1000/5 від  18.06.2015р. «Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях», на підставі “Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів “, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12.04.2012 № 578/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.04.2012 за № 571/20884  ,  керуючись  ч.4 п.20 ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівникам виконавчих органів Фастівської міської ради та їх структурним підрозділам:

1.1. Скласти номенклатуру справ підрозділу на 2020 рік.

1.2. Подати до 15 листопада 2019 р. в загальний відділ номенклатуру справ, схвалену з

експертною комісією ( далі-ЕК)  архівного відділу Фастівської міської ради  (на

паперових та електронних носіях).

1. Начальнику  загального відділу :

2.1. Затвердити індекси для кожного виконавчого органу Фастівської міської ради.

2.2. Надати необхідну практичну та методичну допомогу структурним підрозділам при

складанні номенклатур.

2.3. Проаналізувати номенклатури справ структурних підрозділів та підготувати зведену

номенклатуру справ .