Про скликання  п’ятдесят другої позачергової сесії  міської  ради VІІ скликання

• 23.04.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  23.04.2019 р.                                                                                            № 127од

м. Фастів

Про скликання  п’ятдесят

другої позачергової сесії

міської  ради VІІ скликання

Керуючись пп. 8, 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  п’ятдесят другу позачергову сесію міської ради сьомого скликання 24 квітня 2019  року о 15.00  в актовій залі  адмінбудинку рад з наступним  порядком  денним:
    • Про організацію придбання житла мешканцям, які потребують відселення з аварійного житлового будинку по вул.Садовій, 10 у м.Фастові Київської області.
    • Про встановлення граничної вартості одного квадратного метра житла для придбання житла мешканцям, які потребують відселення з аварійного житлового будинку по вул.Садовій, 10 у місті Фастові Київської області.
    • Про створення комісії з приймання/передачі на облік управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради фактично понесених витрат на будівництво об’єкта незавершеного будівництва школи народних майстерності за адресою: м.Фастів, пл.Перемоги, 1.
    • Про внесення змін до рішення міської ради від 3.12.2015 року за № 1-ІV-VІІ «Про  склад  постійних комісій Фастівської міської ради  VIІ скликання».
    • Земельні питання.
    • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання п’ятдесят другої позачергової сесії міської  ради VІІ скликання.
  2. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук